JSW Ochrona Sp. z o.o.

Przedmiot działalności

Według nomenklatury Polskiej Klasyfikacji Działalności (PKD) podstawowym przedmiotem działalności Spółki jest działalność ochroniarska, z wyłączeniem obsługi systemów bezpieczeństwa (80.10.Z). W ramach tego PKD Spółka świadczy profesjonalne usługi kompleksowej ochrony mienia zakładów JSW S.A. i spółek należących do Grupy Kapitałowej JSW. Usługi Ochrony mienia świadczone są w formie bezpośredniej ochrony fizycznej oraz przez Specjalistyczne Uzbrojone Formacje Ochronne (SUFO).

W ramach działalności operacyjnej Spółka zajmuje się również szeroko pojętym serwisem, który w PKD znajduje się pod kodami: 81.10.Z (Działalność pomocnicza związana z utrzymaniem porządku w budynkach) oraz 81.21.Z (Niespecjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych). W ramach tej działalności wykonujemy kompleksowe usługi utrzymania czystości oraz zabezpieczenia technicznego (zarządca nieruchomości, usługi elektryków i pracowników gospodarczych).

JSW Ochrona świadczy także usługi zabezpieczenia technicznego w zakresie systemów CCTV oraz SMA. Działalność w obszarze tego segmentu prowadzona jest również w sposób kompleksowy, tzn. zajmujemy się jego montażem, naprawą, konserwacją i modernizacją systemów. Ponadto spółka oferuje na sprzedaż profesjonalny sprzęt do monitoringu wizyjnego.

Metadane

Data publikacji : 13.05.2022
Data modyfikacji : 27.05.2022
Podmiot udostępniający informację:
JSW Ochrona Sp. z o.o.
Osoba wytwarzająca/odpowiadająca za informację:
Osoba udostępniająca informację:
Administrator
Osoba modyfikująca informację:
Administrator

Opcje strony

do góry